CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY

Zaproszenie Fundacji Światło

W najbliższą sobotę, tj. 21 maja 2022r., w Toruńskim Centrum Sportowym UMK o godzinie 15.00 rozpocznie się VIII Charytatywny Maraton Zumby dla „Śpiochów”, podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fundacji „Światło”.

Maraton, jak co roku, organizowany jest w celu uczczenia Ogólnopolskiego Dnia Pacjenta w Śpiączce, który świętowaliśmy 18 kwietnia. Poprzez aktywny udział w maratonie chcemy pokazać, że potrafimy solidaryzować się z osobami w śpiączce.

Do udziału w maratonie zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, panie oraz panów, wszystkich tych, którym temat „Śpiochów” nie jest obojętny. W celu utożsamienia się z pacjentami w śpiączce, w ubiorze obowiązuje akcent piżamowy. W trakcie imprezy nagrodzimy uczestnika, który będzie miał najciekawsze przebranie.

W maratonie weźmie udział 11 fantastycznych instruktorów zumby, którzy z pewnością zarażą wszystkich uczestników swoją pozytywną energią. Dla tych osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście będzie dostępna transmisja on-line na facebooku.

Środki zebrane podczas maratonu przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla pacjentów w śpiączce przebywających na co dzień w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Fundacji "Światło".

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do organizowanego przez nas wydarzenia.

                                                            Fundacja Światło

                                                          ul. Grunwaldzka 64

 

 

84839393
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2022 TV Toruń