USTALAJĄ TOŻSAMOŚĆ

W miniony weekend, w Rogówku doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca peugota najechał na mężczyznę leżącego na jezdni. Dotąd nie jest znana tożsamości ofiary tego zdarzenia. Policjanci apelują o pomoc do wszystkich osób, które mogą przyczynić się do jej ustalenia.

W niedzielę 28 lutego, około godziny 18:00, w Rogówku doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. 30-letni kierowca  peugeota 208, jadący drogą krajową numer 15, od strony Gronowa w kierunku Torunia, najechał na mężczyznę leżącego na jego  pasie ruchu. Na miejsce wezwano pogotowie. Niestety mężczyzna zmarł. Policjanci poddali badaniu trzeźwości kierowcę. Probierz wykazał wynik negatywny.

Ofiara tego wypadku nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów osobistych. Ofiarą wypadku jest  mężczyzna w wieku około 50 lat posiadający brodę. Włosy jasne, siwiejące. W chwili zdarzenia ubrany był w czarny długi płaszcz sięgający do połowy łydki, intensywnie niebieską  bluzkę z kilkucentymetrowymi czarnymi,  poprzecznymi pasami i przy nich biegnącym węższym białym paskiem.  Na bluzce widoczny  numer 9. Na sobie mężczyzna miał również ciemne spodnie i  czarne buty, mokasyny z wiązaniem. Sznurowadła są również koloru  czarnego.

Policjanci apelują do wszystkich  osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary tego wypadku. Informację można przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerami 47 754-26-07, 47 754-21-69 lub dyżurnego KMP w Toruniu  47 754-23-69

52259796
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń